Δείτε τον Καλά – Αυτός είναι ο 22χρονος που σκότωσε τον φίλο του στις Σέρρες
![featured image](https://www.trelokouneli.gr/wp-content/uploads/2021/08/Screenshot-2021-08-11-at-12.40.34-AM.jpg)
Σοκαρισμένη είναι η τοπική κοινωνία των Σερρών από το αποτρόπαιο έγκλημα ενός 22χρονου, ο οποίος για αστείο λόγο μαχαίρωσε τον 20χρονο φίλο του στην πλατεία του χωριού Άνω Καμήλα.
Το χρονικό της διολοφονίας
Ο 22χρονος δολοφόνος, τα ξημερώματα της Τρίτης, επιτέθηκε και τραυμάτισε θανάσιμα τον 20χρονο νεαρό, επειδή του πήρε την κοπέλα και εξαφανίστηκε προς άγνωστη κατεύθυνση.
[expander_maker more=»Διαβάστε περισσότερα» less=»…»]
Να σημειωθεί ότι ο δράστης επισκεπτόταν το χωριό της Άνω Καμήλας τακτικά μέσα στο μήνα, καθώς εκεί μένει ο παππούς του από την πλευρά της μητέρας του και έτσι γνωρίστηκε με τα παιδιά του χωριού.
Αξίζει να σημειωθεί ότι ο φερόμενος ως δολοφόνος του 20χρονου έχει ανεβάσει στα social media φωτογραφίες και βίντεο με το μαχαίρι που χρησιμοποίησε για να σκοτώσει τον άτυχο νεαρό.
![foniko-serres-drastis__4_](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2021-08-10/foniko-serres-drastis__4_.jpg)
[/expander_maker]
Δεν υπάρχουν σχόλια: