Στο νοσοκομείο με κορονοϊό ο Τσιμιτσέλης – “Γ@μ@σου Covid19”
![featured image](https://www.trelokouneli.gr/wp-content/uploads/2021/06/Collage_Fotor-22-1536x1195.jpeg)
Με ανάρτηση του, ο Γιάννης Τσιμιτσέλης ανακοίνωσε στους διαδικτυακούς του φίλους πως βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό και μάλιστα βρέθηκε και στο νοσοκομείο.
Ο ηθοποιός “πόσταρε” φωτογραφία στην οποία φαίνεται το βραχιόλι από την εισαγωγή του στο νοσοκομείο και έστειλε ένα όχι και τόσο ευγενικό μήνυμα στον κορονοϊό.
[expander_maker more=»Διαβάστε περισσότερα» less=»…»]
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΗ 👉👉 “Έδωσε” η ψυχολόγος πληροφορίες στους δράστες για το ζευγάρι;
Δείτε τι έγραψε:
[/expander_maker]
[gs-fb-comments]
[fbcomments]
Δεν υπάρχουν σχόλια: