Η Θεοδώρα Μεγαλοοικονόμου το έριξε στο... τσιφτετέλι
![featured image](https://www.trelokouneli.gr/wp-content/uploads/2019/01/841464.jpg)
Εντύπωση έχει προκαλέσει βίντεο που κάνει τον γύρο του διαδικτύου, στο οποίο απεικονίζεται η βουλευτής Β" Πειραιά του ΣΥΡΙΖΑ Θεοδώρα Μεγαλοοικονόμου να επιδίδεται σε χορευτικές φιγούρες.
Η κ. Μεγαλοοικονόμου βρέθηκε στην εκδήλωση για την κοπή της πίτας του Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθηνών και έδειξε να διασκεδάζει ιδιαίτερα, χορεύοντας ένα τσιφτετέλι και συγκεκριμένα το τραγούδι «Το χαρέμι στο χαμάμ».
googletag.cmd.push(function() { googletag.display("div-gpt-ad-1539094710702-0"); });Δείτε το σχετικό βίντεο:
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
Δεν υπάρχουν σχόλια: