Νέος παιδικός αποταμιευτικός λογαριασμός «yellowkid»
![featured image](https://www.trelokouneli.gr/wp-content/uploads/2018/12/833257.jpg)
Με ένα νέο παιδικό αποταμιευτικό λογαριασμό, τον «yellowkid» η Τράπεζα Πειραιώς προσφέρει μια σύγχρονη λύση συστηματικής αποταμίευσης για όσους επιθυμούν να συγκεντρώσουν κεφάλαια για την κάλυψη των αναγκών και την πραγματοποίηση κάθε ευχής των παιδιών τους.
Ο λογαριασμός προσφέρει ελκυστικό επιτόκιο και επιβραβεύει κάθε χρόνο με yellows τον γονέα που αποταμιεύει με συνέπεια. Επιπλέον, καλωσορίζει το παιδί στον κόσμο της αποταμίευσης με τα πιο yellow δώρα!
googletag.cmd.push(function() { googletag.display("div-gpt-ad-1539094545114-0"); });Οι στόχοι αποταμίευσης, ειδικά οι μεγαλύτεροι, επιτυγχάνονται ευκολότερα με τις τακτικές καταβολές. Ως εκ τούτου η τακτική τροφοδότηση του «yellowkid» γίνεται μέσω πάγιας εντολής μεταφοράς ποσού, με ελάχιστο τα 20 ευρώ/μήνα.
Ο λογαριασμός παρέχει απόλυτη ευελιξία στον τρόπο αποταμίευσης καθώς εκτός από την πάγια εντολή επιτρέπεται ανά πάσα στιγμή η κατάθεση επιπλέον ποσών που προορίζονται για το παιδί, ενισχύοντας έτσι την αποταμιευτική προσπάθεια. Και φυσικά, ο γονιός έχει ανά πάσα στιγμή πρόσβαση στα χρήματα του λογαριασμού.
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΤΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ
Δεν υπάρχουν σχόλια: